30.1.-5.2.2023


ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ

NA TÝDEN


Co se děje na hvězdném nebi v tento týden? Na co si dát pozor a naopak jaké příležitosti můžeme využít pro nás samotné? Slunce ve vzdušném znamení Vodnáře bude vytvářet podporující aspekt s Marsem v Blížencích, budeme mít dostatek elánu a energie, tento aspekt podporuje naši iniciativu a plány. V práci bychom mohli chytnout druhý dech a dodělat rozdělané projekty. Pokud jste narozeni v ohnivém znamení Berana, Lva a Střelce můžete oprášit staré nápady a pustit se do nich s vervou.

Merkur v Kozorohu vytváří trigon na Uran v Býku, naše originální myšlenky by se mohli zúročit na úrodné půdě. Naše pragmatičnost nás bude držet pěkně nohama na zemi. Je dobrý čas pro vytvoření reálných cílů, naše plány a strategie budou reálné a životaschopné.

Venuše ve znamení Ryb může značit sklony k sentimentalitě a plačtivosti, pustťe si nějaký romantický film s partnerem a možná i on vytáhne kapesník. Využijte příležitosti a udělejte si romantický večer při svíčkách a nechte se unášet partnerovi dotyky při příjemné masáži. 

Přeji vám krásný týden.


Nabídka:

Online konzultace astrologie - numerologie

Online cyklus webinářů: Muži Sobě

Zážitkový seminář pro muže: Osobní setkání Muži Sobě

Osobní horoskop

Partnerský horoskop

Dětský horoskop

Horoskop miminek

Vánoční a dárkové poukazy

Harmonizace čaker

Více informací najdete na www.tomasohera.cz

V případě objednání volejte na 777 102 710, nebo mi napište na email tomohera@seznam.cz