Kdo jsme

Tomáš Ohera a Barbora Kovářová


Jsme životní partneři žijící v domku na venkově nedaleko Rousínova. Často za námi jezdí Tomovy dcerky a domácnost s námi sdílí také dvě morčata. Novým členem se nedávno stala divoká kočka, která hojně navštěvuje naši zahrádku, protože jsme si získali její přízeň.

Tom se věnuje astrologii a numerologii, protože tyto vědy otevírají bránu poznání jednotlivce a přinášejí tím hluboké uvědomění, díky kterému může člověk vidět, kým skutečně je. Pozná své silné a slabé stránky. 

Pokud osoba dobře zná svůj charakter a přirozené talenty, dokáže si snadněji a rychleji tvořit spokojený život.

Barča tvoří intuitivní energetické obrázky, které znázorňují duchovní bytost malované osoby a aktivují její potenciál. Naplňuje ji vnímat originalitu a krásu každého z nás prostřednictvím barev a tvarů. Každý obrázek je jiný.

Kalendář Bohyně Zvěrokruhu začal vznikat na počátku roku 2021, když jsme pracovali z domu kvůli vládním nařízením a chtěli jsme otisknout naše vnímání do něčeho hmatatelného. Přitáhlo nás téma Bohyně Zvěrokruhu, protože poukazuje na jedinečnost a dary každého znamení, ve kterém je žena narozená. 

Každá žena má jiné přednosti, potřeby a odlišné prožívání vztahů a života. Pokud je zná a respektuje, nebude se snažit být někým jiným. Každé znamení je jiné, nezastupitelné a krásné. Všechna znamení společně tvoří kruh, ve kterém se ženy vzájemně doplňují bez pocitu konkurence.

Přejeme všem ženám, aby žily život v souladu se svou přirozeností. Aby byly tou ženou, kterou doopravdy ve svém srdci jsou a jejich život byl spokojený.

S láskou,

Tom a Barča