Dítě Bojovník

06.07.2022

Dítě bojovník se projevuje velkým množstvím vitality. Má energii k neutahání. Je dobré být stejně naladěným rodičem🙂. Sotva ráno otevře oči, chce vyvíjet aktivní činnosti. V posteli ho dlouho neudržíte. Rychlé sní snídani a hurá do akce. Miluje výzvy, nemá rádo nudu a rutinu. Cítí se šťastné tam, kde se něco děje. Sport a nějaká činnost to je jeho život. Jízda na kole, fotbal nebo pomáhání na zahradě ho nadchnou. Je to rozený individualista, samo nejlépe ví co bude dělat a jak to bude dělat. Přiznejte si, že o vaše rady moc nestojí. No, můžete si aspoň říct, že v životě si poradí 🙂. Někdy zapomíná na druhé, je vhodné ho učit, že i druzí lidé mají své potřeby a vést ho ke spolupráci. Nejlépe když to uvidí u svých rodičů. Tím se v něm bude přirozeně vyvíjet schopnost partnerství. Už si nebude hrát jen na svém písečku se svými hračkami, ale může objevit pocit radosti, když někomu druhému půjčí vlastní míč nebo když se s někým podělí o sáček bonbónů.


Chcete poznat talenty a nadání svých dětí? Nabízím astrologickou konzultaci, kde spolu objevíme viditelné i méně viditelné části osobnosti vás nebo vašeho dítěte. Zjistíte schopnosti, talenty a nadání. Horoskop ukazuje nabídku, kterou můžete v tomto životě využít nebo odmítnout. 

V případě zájmu o posílání článků a termínů připravovaných přednášek, může se přihlásit k odběru newslettru ZDE.


Jestliže máte zájem o astrologickou konzultaci, objednejte se na telefonním čísle 777 102 710 nebo na emailu tomohera@seznam.cz