Planeta Uran - aktivátor krizí ve vašem životě

08.08.2022

8.8. 2022 Newsletter

Astrologické povídání - planeta Uran - aktivátor krizí ve vašem životě

V dnešním astrologickém povídání si ukážeme jak se může projevovat ve vašem životě planeta Uran. Každý z nás ji má ve svém horoskopu narození na různém místě. Je to pomalá planeta, v každém znamení setrvává přibližně 7 let. Uděluje nám nejvýznamnější osudové lekce. Tam kde se v našem horoskopu nachází Uran máme potřebu velké volnosti a svobody. Tato oblast v našem horoskopu bude podléhat náhlým a nečekaným změnám. V dané oblasti jsme ale vždy připraveni ke změně a můžeme to zvládnout. A jak se projevuje vliv planety Uran ve vašem životě?

Možná znáte letní situaci, kdy ležíte na lehátku a na vaše tělo svítí sluneční paprsky. Chcete si užívat klid a chcete vypnout hlavu. Ale moc to nejde. Děti jste nechali s drahou polovičkou u babičky a máte čas dumat. Svým věkem se nacházíte někde v polovině svého života, takže planeta Uran rozehrála svoji vlastní hru. Hra je už dlouho připravená. Ale vám se moc nelíbí, jmenuje se něco jako krize středního věku. Přemýšlíte o svém životě, přichází první negativní myšlenky a pocity, frustrace, nenaplnění. Probíráte si různé situace ve vašem životě, výhry, prohry, zklamání. Přichází rekapitulace a ptáte se sám sebe. A to je všechno? Proto jsem se sem narodil? Opravdu jsem na správném místě? Nespletl se někdo nahoře?

Možná přichází váš čas zamyslet se jak to v životě máte a třeba nasednete na nového koně. Na toho vašeho. Tím může být cokoliv. Nový koníček, napsání knihy, kterou jste léta odkládali nebo zajímavější práce. A pro někoho třeba nový vztah, ať už partnerský nebo kamarádský.

Jedno je ale jisté, přichází čas velkých změn a záleží jen na vás jak ho využijete. Jestli pojedete dál na staré herce, nebo zvolíte závodního koně 😊.

Planeta Uran nabízí možnost osvobodit se z oblastí, kde nám to už nefunguje, které jsou "přežité". Je to šance začít něco nového, inspirujícího, co vás může v životě posunout zase o krok dále.