NABÍDKA ASTROLOGICKÉ KONZULTACE


Astrologické konzultace jsou dočasně pozastaveny, děkuji za pochopení.


JAK PRACUJI?

Základem astrologické konzultace je psychologický rozbor osobnosti. Specifikujeme společně místa, kde vám to úplně nefunguje a snažíme se najít příčinu, která vám v životě působí opakující se problémy. Společně ale také objevujeme místa a situace, ve vašem životě, kde se cítíte bezpečně a kde je prostor pro znovunalezení ztracené síly. Na základě vašeho individuálního horoskopu (nebo horoskopu vašeho rodinného příslušníka) vám navrhnu řešení spočívající nejen v analýze vaší osobnosti, ale uplatním i holistický přístup spočívající s prací na základních pilířích na kterých je potřeba neustále pracovat, jako je vnitřní rovnováha, psychická odolnost a vyrovnanost.

Tomáš Ohera


ČTYŘI FÁZE K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU

1. ANALÝZA OSOBNOSTNÍCH RYSŮ A POVAHOVÝCH VLASTNOSTÍ 

2. VYUŽITÍ HOLISTICKÝCH PŘÍSTUPŮ

3. ZMĚNA ÚHLU POHLEDU

4. NOVÝ PŘÍSTUP K ŘEŠENÍ KRITICKÝCH SITUACÍ A PROBLÉMŮ


TÉMATEM ASTROLOGICKÉ KONZULTACE MOHOU BÝT PARTNERSKÉ NESHODY, PROBLÉMY S DĚTMI, V PRÁCI APOD. KAŽDÁ KONZULTACE JE ZCELA INDIVIDUÁLNÍ. POKUD MÁTE PROBLÉM, STAČÍ ROZHODNUTÍ, ŽE HO CHCETE ŘEŠIT. NA KONZULTACI SE NEMUSÍTE NIJAK PŘIPRAVOVAT, V JEJÍM PRŮBĚHU SE ZAČNE ROZVÍJET NOVÝ PŘÍBĚH, ČASTO VEDOUCÍ K NOVÉMU POSTOJI K DANNÉ SITUACI, DOCHÁZÍ K ÚLEVĚ NA PSYCHICKÉ A FYZICKÉ ÚROVNI.JAK SE OBJEDNAT NA KONZULTACI

1/ Odkazem nahoře: "Objednávka astro-psychologické konzultace"

2/ Telefonicky na čísle: 777 102 710

3/ Emailem na: tomohera@seznam.cz


Domluvíme si termín Vaší konzultace, která probíhá on-line přes Skype, WhatsUpp nebo Messenger. 

Pošlete Vaše datum, místo a co nejpřesnější čas narození (např. 19.6. 1986, Brno, 21:15).

Kontakt přes Facebook: Tomáš Ohera (s modrým logem horoskopu) 


Každá konzultace je nahrávána, takže si ji můžete znovu kdykoliv přehrát.


DALŠÍ MOŽNÉ VARIANTY HOROSKOPŮ (třeba v nahrávce na MP3)


1/ HOROSKOP 1 - JÁ A MOJE OSOBNOST

Charakteristické rysy osobnosti, způsob prožívání emocí, emoční bloky, rodinná traumata, způsob myšlení a přijímání informací, jak co nejlépe zacházet se svoji energií a jaký způsob čerpání energie je pro mě nejlepší, přirozené talenty a nadání které mohu v životě využít.


2/ HOROSKOP 2 - JÁ A MOJE KARMA, VÝZVY DUŠE

Hlubší analýza vaší osobnosti skrz transneptunské planety ve vašem horoskopu Saturn, Uran, Neptun a Pluto. Budeme se zabývat osobní a partnerskou karmou, transformací vaší osobnosti skrz krize, kam míří vaše duše v této inkarnaci a co se máte naučit a pochopit. Takže kdo touží po dalším sebepoznání může se těšit 😊.


3/ HOROSKOP 3 - OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2023

Co vás čeká v roce 2023. Výzvy a zkoušky, které budete muset projít. Období vhodná pro změnu práce, bydlení, začátek studia něčeho nového. Co mohu očekávat v partnerství? Jak nepromarnit šance, které nám mohou přijít např. kdy vsadit sportku :)


4/ HOROSKOP 4 - RODINNÝ HOROSKOP

Je určený pro rodiny do 4 členů (rodiče + děti). Pokud vás zajímá vnitřní nastavení jednotlivých členů rodiny a chcete pochopit situace, které se dějí u vás doma. Jak se sladit, zharmonizovat a neztrácet energii. Dále jaká je vaše úloha v rodinně, vašeho partnera a jakou roli má mít v rodinně dítě. Pokud chcete mít nové informace a nové "aha" momenty, které vám budou pomáhat při řešení rodinných situací, je tento typ horoskopu vhodný právě pro vás.


5/ SPECIÁLNÍ BALÍČEK OSOBNÍHO ROZVOJE PRO MUŽE 

OBSAHUJE :

- Horoskop 1 - Já a moje osobnost - 2.hod. konzultace

- Horoskop 2 - Já a moje karma - 2.hod. konzultace

- Čištění a harmonizace energetických center. 2x 1.hod.

- Konzultace k tématům 4 x 1 hod.

Celkem 10 hodin práce 🙂.
Čas který budete věnovat sami sobě.

Je možné objednat vašemu manželovi či partnerovi dárkový poukaz k vánocům, narozeninám nebo výročí svatby :)
Speciální balíček osobního rozvoje pro muže.


6/ MLUVENÝ HOROSKOP VE FORMÁTU MP3

Pokud chcete potěšit sebe nebo někoho druhého, nabízím možnost poslání horoskopu v namluvené podobě.PSYCHOLOGICKÁ ASTROLOGIE - INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE 1-2 HOD.

Konzultaci zprostředkovávám svým klientům přímo na míru dle jejich potřeb a přání, používám numerologii a astrologii jako metodu, jak co nejlépe poznat sám sebe. Respektovat se. A začít žít tu svoji cestu.

Planety a čísla jsou energie, ty nezměníme. Záleží ale jen na nás, jestli je využijeme pro svůj osobní a duchovní rozvoj nebo ne.

Nejčastější oblasti, kterými se zabýváme jsou:

1/ Já a moje osobnost  - charakter, chování, přístup ke světu a k sobě, talenty, slabé a silné stránky, kam mám ve svém životě směřovat, moje vize a poslání. Jak mohu svůj život naplnit smysluplně. 

2/ Partnerský vztah - jaký je můj současný partnerský vztah, jakého přitahuji partnera, jsem nastaven na partnerské vztahy nebo ne, co očekávám od partnerství, co nabízím do vztahu. Odpovídají mé potřeby a přání momentálně žitému vztahu. 

3/ Vztahy s ostatními lidmi - moje rodina, šéf, spolupracovníci, kamarádi, sousedi...

4/ Moje dítě - aneb jaké je moje dítě, temperament, nadání. Jak zlepšit vztah s mojí dcerou, synem. Jak porozumět lépe mému dítěti. Jeho vnitřní nastavení a potřeby. Má moje dítě nadání na učení jazyků. Je schopno zvládnout vysokou školu. Kterým směrem ho podporovat a vést. Jaké zkoušky a výzvy ho v životě čekají.

5/ Práce, kariéra a peníze - co očekávám od mého povolání, kde mohu být úspěšný, míra ambicí. Těší mě způsob jakým si vydělávám. Oblast ve které se mohu seberealizovat a být spokojený. 


Astrologie pomáhá zlepšit vztahy s partnerem, rodiči, dětmi, 

ale také vztah k sobě samému.


RECENZE OD KLIENTŮ


Astro-psychologická konzultace

Já a moje osobnost - žena

Astrologická konzultace byla pro mě přínosem, v dnešní době jsou nejcennější informace a astrologie je nám poskytuje, ví o nás víc než my samotní, něco člověk o sobě tušil a na konzultaci se mi to potvrdilo a objasnilo. Kolikrát se v životě ocitáme na křižovatce a nevíme kudy kam a zde mi byl opět poskytnut hlubší vhled, proč a kterou cestou se dát. Hlavní pro mě bylo to, že jsem porozuměla víc sama sobě a můžu s tím pracovat. Hned jsem objednala konzultaci svému jednadvacetiletému synovi. Čím dřív se člověk dozví sám o sobě, tím může na sobě pracovat, aby předešel nepříjemnostem. A lépe čelit životním zkouškám. 

paní Renata


Astro-psychologická konzultace

Já a moje osobnost - muž

Ahoj Tome, přeji pohodový večer. Ještě jednou děkuji za konzultaci, výklad, a za Tvůj čas.  S odstupem jsem si to poslechl znovu. Dává mi to velký smysl. Mám zase nad čím přemýšlet a možnost, to aplikovat do života. Krásná práce. Ať se Tobě, i Tvým blízkým v životě daří.   

Honza M. Vyškov


Astro-psychologický rozbor

 Talenty mého syna

Zdravím Vás, ráda bych se s Vámi podělila o svoji zkušenost s astrologem Tomem, se kterým jsem absolvovala astrologický rozbor mého syna. Nevěděla jsem, co od této konzultace čekat, ale již po pár minutách jsem tušila, že získané informace předčí moje očekávání. Tom mi řekl nejen o jeho talentech, vlastnostech, chování ( proč se chová tak, jak se chová ), ale i o jeho vnitřním nastavení, potřebách a situacích, které ho v životě mohou pozitivně nebo negativně ovlivňovat. Cenné pro mě byly i informace o mně samé, ve vztahu ke svému synovi. Tom mi nastínil co zlepšit v našem vzájemném vztahu, aby se cítil v pohodě nejen on, ale i já. Tímto bych chtěla Tomovi poděkovat, díky jeho nasměrování se můj vztah se synem ubírá tím správným směrem....


Barča


Numerologický a astrologický rozbor

Já a moje osobnost

Ačkoliv se zajímám o astrologii, numerologii, genové klíče, tarot tak mě hodně zajímal přístup a zpracování mého Radixu Tomášem  A mohu potvrdit že mě jeho vhled velmi potěšil. Šel až na dřeň a nenechal si nic pro sebe ... Skládal jeden puclík vedle druhého až složil ucelenou energii kterou si v sobě nosím a díky jeho výkladu vím více čím jsem a proč jsem tady . Vím že vývoj nezastavíme a zvlášť v této době ale osobní posun je teď na každém z nás nemůžeme se vnitřně posunout dokud se sami nepodíváme do sebe. A v tomhle je základní se podívat v jakém nastavení jsme se sem narodili, co si máme odžít a na co máme vlohy a kam se případně může naše cesta vyvíjet. Vždy potkáme toho koho máme potkat buď dříve a nebo později a já jsem rád že mi život přinesl setkání s Tomášem v tu pravou chvíli . Výklad si mohu kdykoliv pustit znovu a vždy tam najdu to co potřebuji slyšet a co mě utvrdí na mé cestě životem. Určitě si nechám vypracovat i Radix pro mě děti ať vím jak je mohu nasměrovat v jejich cestě . Díky Tome.


Pavel, Brno  


Astro -psychologický rozbor

Já a moje osobnost

Astrologický výklad od Tomáše byl pro mě ohromně zajímavý! Nemůžu uvěřit, jak přesně se dá moje osobnost vyčíst a vystihnout pomocí astrologie. Seberozvoji se věnuji už několik let a musím říct, že mě teď trochu mrzí, že jsem do toho nešla dřív. Doporučila bych to každému, kdo je tak trochu ztracen, kdo se hledá, kdo třeba váhá kudy jít a hádá se u něj srdce s rozumem. Je to dobrý klíč k sebepoznání, který konkrétně mě hezky utvrdil v tom, co vnímám, ale občas i zaváhám, ztratím jistotu. Detailní výklad mi přinesl několik aha momentů, ale i námětů k přemýšlení.

Z výkladu si plánuju udělat výcuc a vracet se k němu ve chvílích nejistoty a rozhodování, abych si připomněla svoje základní pravdy a nezapomněla na to, kdo a co jsem. Určitě tuto investici doporučuju.

Lucie, Brno


Astrologický rozbor horoskopu

Já a moje osobnost

Dobrý den pane Ohera

velice děkuji za Vaši astrologickou konzultaci. Díky vašemu výkladu se mi podařilo objasnit řadu věcí, které se mi teď v životě dějí. Uvědomila jsem si, že některým věcem se nemám bránit a mám je nechat běžet. Uvidíme jak to dopadne. Je čas změny! Konzultace mi také pomohla s některými aspekty povahy mojí dcery. Je skvělé, že celá konzultace je nahrávána a že se k ní pak může člověk vrátit a přehrávat si ji znovu a znovu

děkuji ještě jednou, bylo to skvělé!

Milana, Brno


Astro - psychologický rozbor

Já a moje dcera

Dobrý den. Pan Ohera pro mne a mou dceru zpracovával astrologický horoskop. Výsledkem jsem byla ohromena. Vezmu-li v úvahu, že jsme se před konzultací nikdy nesetkali, již po pár minutách jsem měla pocit, že mi snad "vidí do hlavy". Velmi výstižně charakterizoval mou i dceřinu osobnost, naše chování a popsal můj přístup ke světu i k sobě samé, jak kdybychom se znali dlouhou dobu. Také jsem se dozvěděla o vnitřním nastavení a potřebách své dcery, o jejích talentech a nadání, ale i chování (proč se v určitých situacích chová tak, jak se chová). Tím mne navedl, co v našem vzájemném vztahu zlepšit, jak ji podporovat, směřovat ji a žít smyslů plný život. Díky Tome.

Linda, Brno


Astrologický výklad

Já a moje osobnost

Ahoj Tome. Tvůj výklad byl úžasný . Mě to utvrdilo v tom, co jsem si dlouho myslela, jen jsem úplně nevěděla jestli je to ono... No a díky Tobě se můžu posunovat dál. Je skvělý, jak člověk může prostřednictvím Tebe a Tvého astrologického výkladu pochopit sebe. Vše mi zapadlo přesně tam, kam mělo. Ještě jednou děkuju moc.

Denisa, Bučovice