Partnerský horoskop


S kým a jak žijete, rozhoduje o tom jak se budete cítit. 


Pojem partnerství má překvapivě svůj prapůvod ve sféře podnikání a obchodu. Symbolizuje vzájemně prospěšný vztah nebo smlouvu mezi dvěma stranami. Termín partnerství se později začal používat i v oblasti sociální pro označení osobního vztahu mezi mužem a ženou. Ne vždy však mají oba (muž i žena) stejný zájem o udržování vztahu, podílení se na vzájemném uspokojování potřeb a oboustrannou komunikaci (tzn. win win pro všechny:). Přitom partner je čistě hypoteticky člověk se kterým v životě můžeme strávit nejvíce kvalitního a naplňujícího času.

Jakého si zvolíme partnera, je naše nejdůležitější volba v životě. Podle toho se pak odvíjí náš život a získáváme tím také nové zkušenosti. Naše první volby jsou většinou založeny na našich podvědomých vzorcích převzatých z původní rodiny a také z kolektivního nastavení lidstva. Na základě těchto vzorců, které jsou zobrazeny ve vašem horoskopu narození, si přitahujete do života zkušenosti, které vás budou nutit k osobnímu vývoji a růstu. Zkoušky jsou to velmi náročné a bolestivé. Přesto pokud se ze starých vztahů poučíte a uděláte významné změny ve vašem osobním životě může se začít otvírat vaše skutečná cesta, která bude tvořena vámi samotnými, vaší pravou podstatou. Stanete se samostatným a zodpovědným člověkem, který převezme sám za sebe zodpovědnost, a tím dovolí i ostatním, aby převzali svoji vlastní zodpovědnost.

V případě vašeho zájmu je možné zpracovat váš osobní horoskop, ve kterém budeme společně odkrývat vaše vnitřní nevědomé nastavení, které vám brání projevit sám sebe. Brání vám žít váš skutečný život. Přichází doba Vodnáře, nikdy nebylo možné udělat tolik změn ve vašem životě jako teď. Volba je vždy jen na vás. Je možné také zpracovat horoskop vašeho partnera, ve kterém zjistíte, jaké je jeho skutečné nastavení. Každý z vás může očekávat od vztahu něco jiného, mohou nastávat nedorozumění a komplikace. Vztah tím může výrazně trpět a degradovat. Problémy se stávají čím dál palčivější a už je nejde ignorovat. Osobní konzultace vám může pomoci pochopit vnitřní nastavení vás a vašeho partnera.


NABÍZÍM TYTO DRUHY PARTNERSKÝCH HOROSKOPŮ: