PARTNERSKÝ HOROSKOP


ZNÁTE SVÉHO PARTNERA OPRAVDU DOBŘE?

1/ Jakého si zvolíme partnera, je naše nejdůležitější volba v životě a podle toho bychom k tomu měli přistupovat opatrně a zodpovědně. Podle toho se totiž pak odvíjí další náš život a zkušenosti. Naše první volby partnerů jsou založeny na našich podvědomých vzorcích převzatých z původní rodiny. Na základě těchto vzorců, které jsou zobrazeny ve vašem horoskopu narození, si přitahujete do života zkušenosti, které vás budou nutit k osobnímu vývoji a růstu. 

2/ Nevhodně zvolený partner vám může přinést spoustu zklamání, bolesti, můžete také přijít o peníze. A naopak vhodně zvolený "parťák" může být vaší největší výhrou ve vašem životě. Nenechte se zmást příjemným a milým vystupování, úsměvem a krásnými řečmi. Jeho pravá podstata vám může úplně unikat, zvláště patříte-li mezi ty, kteří mají Venuši v neharmonických vazbách na Neptun, pak vidíte partnera "růžovými" brýlemi a necháte se zmást a oklamat. Planety vám můžou ukázat jeho pravé nastavení a možná zjistíte, že ten sympaťák nemusí být úplně to pravé ořechové. Je možné zpracovat individuální horoskop vašeho partnera/partnerky nebo manžela/manželky a podívat se jim trochu na kobylku :)

3/ V případě vašeho zájmu je možné zpracovat také váš osobní horoskop, ve kterém budeme společně odkrývat vaše vnitřní nevědomé nastavení, které vám brání, projevit se ve své autenticitě. Protože teprve pak budete moci žít naplněnými a radostnými vztahy. Zlepší se vaše psychická pohoda, dochází také ke zlepšení zdravotního stavu. A také mnohdy vám přichází do života partner/partnerka vaší duše, který vám otevře novou cestu a nový vesmír ... 

4/ Osobní konzultace vám může pomoci pochopit vaše bolístky a prožitá traumata. Pomůže vám k větší samostatnosti v životě. Zvýší se vám sebevědomí, stanovíte si žebříček vašich vlastních skutečných hodnot, podle darů vesmíru, které vám byly dány datem narození. A objevíte krásu vašeho života jako celku se všemi plusy i mínusy.