NAŠE VIDEA


Komu se video líbí, dejte nám prosím lajk a odebírat, děkujeme :) 


21.1. 2023 - Leden 2023 - Jak nemít ZOO v hlavě :)

V současné době si volíme krále naší džungle, který nám bude vládnout. Můžeme z toho být ale na větvi :) Je to proto, že ve skutečnosti máme vládnout sami sobě a svému životu. Energie Vodnáře nás koncem ledna a v únoru podpoří ve změnách myšlení, osvobozování se od starých a nefunkčních vzorců a programů. Bude nás také vést více k sobě a k převzetí osobní zodpovědnosti za svůj život. 

Odkaz k "Aktivační nahrávce potenciálu vaší duše" : https://www.tomasohera.cz/aktivacni-n... 

Vaše dotazy mi můžete poslat na email: tomohera@seznam.cz 

Více informací o mé práci naleznete na: https://www.tomasohera.cz 

Děkujeme za podporu dobrovolným příspěvkem na účet 1561719319/0800 Do zprávy pro příjemce napište DAR. Děkujeme.


5.1. 2023 - Energie a dění v roce 2023

Co se bude dít během roku 2023? Máme šanci se podívat ještě hlouběji do sebe a posunout se i přes všechno venkovní dění? Pro která znamení bude tento rok obzvláště podporující? Odpovědi na tyto a další otázky zjistíte ve videu :) 

Odkaz k našemu webináři ODHALTE TAJEMSTVÍ DATA SVÉHO NAROZENÍ naleznete zde: https://fb.me/e/2zVqOkzIY 

Děkujeme za podporu dobrovolným příspěvkem na účet 1561719319/0800 . Do zprávy pro příjemce napište DAR. 


28.11. 2022 - Energie Střelce a ohnivé dění v prosinci 2022

Na jaké energie se můžeme těšit v prosinci 2022? Co nám může zpříjemnit letošní advent? Jací jsou lidé narození ve znamení Střelce? Odpovědi na tyto otázky nejdete ve videu. 

Zde naleznete více informací o webináři:  Jak poznám vhodného partnera podle datumu narození https://www.facebook.com/events/32017... 

Přihlášky posílejte na tomohera@Seznam.cz  


16.11. 2022 - Výzvy mužů a žen v dnešní době

Jaké výzvy přicházejí do života mužů a žen v dnešní době? Které z krizí pro nás znamenají tu nejhlubší transformaci? Proč některé partnerské vztahy přestávají viditelně fungovat? Co můžeme udělat proto, abychom se udrželi v co největší pohodě? Odpovědi na tyto otázky a mnohé další informace zjistíte v tomto videu:)  


28.10.  2022- Listopad 2022 - čas Štíra a karmy

Co je to karma a jak se projevuje v našem běžném životě? Proč je karma spojená s měsícem listopadem a znamením Štíra? Existuje v tomto životě spravedlnost? Odpověď na tyto otázky a mnohé další informace ohledně karmy a dharmy týkající se současné doby zjistíte v tomto videu.

 Více informací o naší přednášce Partnerské vztahy současnosti (on-line nebo živě ve Vyškově) zde: https://fb.me/e/1VC3SFtUR


24.10. 2022 - Doba Štíra a transformační jízda 2022

Dne 23.10. 2022 jsme vpluli do energie Štíra. Tato doba sebou nese stíny naši minulosti, které se projevují v našich každodenních životech. Partnerské vztahy prochází hlubokými zkouškami a ani naše emoce nezůstávají při zemi. Co všechno projde transformací a krizí se dozvíte v tomto videu. Dále zjistíte jak nejlépe toto období přečkat. 

Více informací o naší přednášce Partnerské vztahy současnosti (on-line nebo živě ve Vyškově) zde: https://fb.me/e/1VC3SFtUR


14.9. 2022 - Co je to Astro-psychologie a jak nám pomáhá v běžném životě ?

V tomto videu zjistíte, co je to astrologie a astro-psychologie. Dále informace o historii astrologie a jak ji využívali naši předkové. Dozvíte se také k čemu vám může být prospěšná konzultace u astrologa.

2.9. 2022 - Co přináší období Panny 2022

Zajímá vás, co přináší období Panny 2022? Ve videu naleznete odpověď a také se dozvíte na jaké záležitosti je vhodné se tento měsíc soustředit.