Naše videa

Komu se video líbí, dejte nám prosím lajk a odebírat, děkujeme :) 


28.11. 2022 - Energie Střelce a ohnivé dění v prosinci 2022

Na jaké energie se můžeme těšit v prosinci 2022? Co nám může zpříjemnit letošní advent? Jací jsou lidé narození ve znamení Střelce? Odpovědi na tyto otázky nejdete ve videu. 

Zde naleznete více informací o webináři:  Jak poznám vhodného partnera podle datumu narození https://www.facebook.com/events/32017... 

Přihlášky posílejte na tomohera@Seznam.cz  


16.11. 2022 - Výzvy mužů a žen v dnešní době

Jaké výzvy přicházejí do života mužů a žen v dnešní době? Které z krizí pro nás znamenají tu nejhlubší transformaci? Proč některé partnerské vztahy přestávají viditelně fungovat? Co můžeme udělat proto, abychom se udrželi v co největší pohodě? Odpovědi na tyto otázky a mnohé další informace zjistíte v tomto videu:)  


28.10.  2022- Listopad 2022 - čas Štíra a karmy

Co je to karma a jak se projevuje v našem běžném životě? Proč je karma spojená s měsícem listopadem a znamením Štíra? Existuje v tomto životě spravedlnost? Odpověď na tyto otázky a mnohé další informace ohledně karmy a dharmy týkající se současné doby zjistíte v tomto videu.

 Více informací o naší přednášce Partnerské vztahy současnosti (on-line nebo živě ve Vyškově) zde: https://fb.me/e/1VC3SFtUR


24.10. 2022 - Doba Štíra a transformační jízda 2022

Dne 23.10. 2022 jsme vpluli do energie Štíra. Tato doba sebou nese stíny naši minulosti, které se projevují v našich každodenních životech. Partnerské vztahy prochází hlubokými zkouškami a ani naše emoce nezůstávají při zemi. Co všechno projde transformací a krizí se dozvíte v tomto videu. Dále zjistíte jak nejlépe toto období přečkat. 

Více informací o naší přednášce Partnerské vztahy současnosti (on-line nebo živě ve Vyškově) zde: https://fb.me/e/1VC3SFtUR


14.9. 2022 - Co je to Astro-psychologie a jak nám pomáhá v běžném životě ?

V tomto videu zjistíte, co je to astrologie a astro-psychologie. Dále informace o historii astrologie a jak ji využívali naši předkové. Dozvíte se také k čemu vám může být prospěšná konzultace u astrologa.

2.9. 2022 - Co přináší období Panny 2022

Zajímá vás, co přináší období Panny 2022? Ve videu naleznete odpověď a také se dozvíte na jaké záležitosti je vhodné se tento měsíc soustředit.