TERMÍNY PŘEDNÁŠEK        Děti nové doby

INSPIRACE

CESTA

SEBEPOZNÁNÍ

NOVÉ POHLEDY

VZTAHY A MY

NEWSLETTER

Přečtěte si jako první, co je nového

NOVÉ ČLÁNKY

TERMÍNY PŘEDNÁŠEK

WEBINÁŘE

KURZY        ON-LINE

PŘIPRAVUJEME NA ZÁŘÍ 2022:

Na září připravujeme opakování přednášky Děti nové doby, bude to opět ve Vyškově, informace naleznete na těchto stránkách. Budete-li chtít dostávat ode mě jednou za 14 dní newsletter, kde budou moje články, nové kurzy, webináře popř. termíny dalších přednášek. Je možné aktivovat si newsletter.


PŘIPRAVUJEME NA ČERVEN 2022: 

Už proběhlo :)

Přednáška

Tomáš Ohera 

Děti nové doby 
z pohledu Astro-psychologie

Termín: 21.6. 2022

Čas: 17 - 19 hod.

Místo: Yama Yoga, Nosálovská 170 Vyškov, 

Pořadatel: Simona Pelánková, FB: Duchovní dění na Vyškovsku


Reference z uskutečněné přednášky ve Vyškově ze dne 21.6. 2022

Tomáš Ohera je velice profesionální a vnímavý astrolog. Jeho přednáška Děti Nové Doby byla nabitá informacemi a zároveň mi dala spoustu aha momentů. Pro mě to byl také velice důležitý bod v mém životě, uvědomit si a začít pracovat na sobě a umět dát sebe na první místo, opečovat se, ne sobecky, ale s láskou. Protože odpočatá a spokojená žena může rozdávat radostnou a laskavou energii dál. Vřele doporučuji Tomáše na jakoukoliv astrologickou konzultaci. A já děkuji za krásný den.

Simona Pelánková  

Něco o přednášce :)

Co je psychologická astrologie a jak se týká dětí nové doby

Psychologická astrologie je humanitní věda, která vznikla spojením dvou disciplín (psychologie a astrologie). Psychologie nám pomáhá nahlížet na způsob myšlení, temperament, fungování ve vztazích atd. a astrologie nám zprostředkovává informace jak, kdy a za jakých okolností se projevují tyto vlastnosti u konkrétního jedince.

Díky psychologické astrologii můžeme ihned po narození našeho dítěte proniknout do tajů jeho osobnosti, přirozených talentů i zkoušek, které ho ale i nás s ním neodmyslitelně čekají pro náš vzájemný růst a obohacení:)

Děti nové doby jsou děti narozené od roku 2012 a výše a tato přednáška osvětluje jejich osobnost a charakterové rysy, které jsou zcela rozdílné od předchozích generací. Tento seminář vnáší pochopení k bezprostřednímu nastavení a chování těchto dětí, které jsou většinově svobodomyslné, nezávislé, originální, kreativní v činnostech, ale také často netrpělivé a bořící předsudky a systémy. Toto poznání může vést k prohloubení vašich vazeb a usnadnit společné fungování doma i venku, ale také k uvědomění, že nás dnešní děti mohou narovnávat k sebevědomí, zdravým hranicím a schopnosti realizovat si svoje osobní sny.

2, S čím nám pomůže tento seminář + program:

Astrolog Tomáš Ohera vás zve na besedu

Děti nové doby

kde se společně pobavíme o:

  • Proč se rodí jiný typ dětí v současnosti a jak k nim přistupovat
  • Silné a slabé stránky dnešních dětí
  • Co všechno zjistím o mém potomkovi z jeho osobního horoskopu
  • Jak mohu využít tyto informace pro rozvoj přirozených schopností mého dítěte v reálném životě

3, Něco o lektorovi:

Věnuji se psychologické astrologii a numerologii, protože mi usnadňují se správně rozhodnout v důležitých životních situacích. Díky nim rozumím sám sobě a svým osobním nastavením. Poznávám své skutečné potřeby a přání, které si plním. Pochopil jsem, že mé původní touhy byly jen staré stereotypy a kolektivní nastavení, ale že jsem ve skutečnosti někdo jiný. Toto poznání a tuto cestu mě baví zprostředkovávat i ostatním, aby žili opravdovější a spokojenější životy.