Služby


Astrologická konzultace on - line přes Skype, WhatsApp nebo Messenger:

1 hod. - 1.200,-
2. hod. - 2.400,-

Osobní horoskop

Jaké vrozené vlohy máte k naplnění vašeho potenciálu. Co dělat, aby nedocházelo k vyčerpání organismu. Budeme hledat priority vašeho života, abyste ho mohli žít smysluplně. Upozorním vás na oblasti, kde se máte připravit na výzvy a kde budete zkoušeni. Co máte v tomto životě pochopit a kde se nacházejí vaše příležitosti k růstu.


Partnerský horoskop

Podíváme se spolu na silné a slabé stránky obou partnerů. Co očekávám od partnerství já a  co partner, jsme na stejné vlně ? Jak každý z vás naplňuje svoje potřeby ve vztahu, dokážete si vzájemně porozumět. Co se mám od partnera naučit. Kde mohu očekávat problémy. Jakým způsobem vzájemně komunikujeme.

Miminkovský horoskop

Jaké je moje miminko. V jaké oblasti mu mohu pomoci rozvíjet jeho osobnost a talenty. Způsob myšlení a chování. Kde mu mohu pomoci jako rodič. Jakým způsobem k němu přistupovat, aby bylo šťastné a spokojené.

Dětský horoskop


Oblasti kde může zazářit a seberealizovat se. Jakým způsobem bude tvořit vztahy s druhými lidmi. Bude více společenský nebo raději bude spokojenější o samotě.  Jak ideálně naplňovat jeho potřeby. Kde jsou jeho slabší místa a kde si má dávat pozor. Co se sem přišel naučit.


PŘIPRAVUJI ASTROLOGICKO - PSYCHOLOGICKÝ 

ON-LINE KURZ PRO JEDNOTLIVÉ ZNAMENÍ

JAK SE STÁT SILNĚJŠÍ

60 MINUT VIDEO LEKCE PRO VAŠE ZNAMENÍ

Objevte jedinečnost.