CeníkAstrologická konzultace on - line přes Skype, WhatsApp nebo Messenger:

1 hod. konzultace - 600,-
2 hod. konzultace - 1.200,-

Rodinný horoskop on-line (rodiče a děti do 4 členů)

2x 2 hod. konzultace - 2.400,-


Mluvený horoskop ve formátu MP3:

1 hod. příprava + 1 hod. namluvený horoskop - 1.200,-


Astro-diagnostika čaker, jejich harmonizace a čištění:

2 x 1 hod. - 1.200,-


Zvýhodněné balíčky mých služeb:

3 x 2 hod. konzultace - 3.300,-

5 x 2 hod. konzultace - 5.600,-Osobní horoskop

Jaké vrozené vlohy máte k naplnění vašeho potenciálu. Co dělat, aby nedocházelo k vyčerpání organismu. Budeme hledat priority vašeho života, abyste ho mohli žít smysluplně. Upozorním vás na oblasti, kde se máte připravit na výzvy a kde budete zkoušeni. Co máte v tomto životě pochopit a kde se nacházejí vaše příležitosti k růstu.


Partnerský horoskop

Podíváme se spolu na silné a slabé stránky obou partnerů. Co očekávám od partnerství já a  co partner, jsme na stejné vlně ? Jak každý z vás naplňuje svoje potřeby ve vztahu, dokážete si vzájemně porozumět. Co se mám od partnera naučit. Kde mohu očekávat problémy. Jakým způsobem vzájemně komunikujeme.

Miminkovský horoskop

Jaké je moje miminko. V jaké oblasti mu mohu pomoci rozvíjet jeho osobnost a talenty. Způsob myšlení a chování. Kde mu mohu pomoci jako rodič. Jakým způsobem k němu přistupovat, aby bylo šťastné a spokojené.

Dětský horoskop


Oblasti kde může zazářit a seberealizovat se. Jakým způsobem bude tvořit vztahy s druhými lidmi. Bude více společenský nebo raději bude spokojenější o samotě.  Jak ideálně naplňovat jeho potřeby. Kde jsou jeho slabší místa a kde si má dávat pozor. Co se sem přišel naučit.